WEB marketing

Webový marketing patrí medzi podporné marketingové služby propagácie predaja výrobkov a služieb. Či už sa jedná o činnosť podnikateľskú alebo inú.

Marketing

21. storočie zaznamenáva obrovským nárastom poskytovania informácií v digitálnej podobe. Tlačová forma hlavne na papieri sa tak pomaličky „ekologicky“ začína vytrácať a prechádza do virtuálneho sveta jedničiek a núl. V tomto svete sa nemôžeme pohybovať fyzickou prítomnosťou (nemôžeme si výrobok či niektoré služby tzv. fyzicky ohmatať, ale môžeme využiť zmysli ako sluch a zrak a už aj v niektorých prípadoch aj čuch a pohyb na základe spomínaných jedničiek a núl nachádzajúcich sa vo virtuálnom svete.

Vzhľad webu

Vytvoriť webovú stránku bolo ešte pred pár rokmi pre jednotlivca nezasväteného do sveta internetu veľmi ťažko zdolateľná prekážka. Dnešok už ponúka mnohé varianty, či už prostredníctvom podporného softvéru, za pomoci ktorého si vlastný web doslovne vyskladáte vo vlastnom počítači. Následne iba váš výtvor nahráte na server verejnej internetovej siete. Alebo sú tu k dispozícii stále sa vyvíjajúce redakčné systémy, ktoré ponúkajú rôzne druhy šablón s rozmanitou vizualizáciou rozloženia obsahu a funkcionality Vašich webových stránok. Najnovšie vzniká vo svete veľa ponúk na tzv. webové stránky zadarmo, ktorých ponuka je na princípe šablón ale s obmedzenými funkciami a variabilitou. Tvoríte, upravujete ich priamo na serveroch poskytovateľa.

Toto všetko predstavuje technické zabezpečenie tvorby webových stránok.

Dôležitejší ako je vzhľad stránky je jeho samotný obsah a štruktúra textovej časti v kombinácii s vhodne vybranými a umiestnenými obrázkami, resp. video dokumentáciou.

Aj toto má na starosti webový marketing.

Po predchádzajúcich skúsenostiach s tvorbou weboch stránok v mojom predchádzajúcom podnikaní som si všimol, že vytvoriť vhodný obsah a vybrať pútavé a účelové fotografie, alebo videá sa stáva niekedy veľkým problémom. Dôvod býva mnoho, spomeniem jeden. Venujete sa plne svojim klientom a keď vám zostáva trochu času chcete ho využiť k osobnému relaxu. Na tvorbu obsahu tak nezostáva čas, resp. môže chýbať inšpirácia. Tak isto vyhotoviť vhodné fotografie a videá k obsahu webu sa môže stretnúť s podobnými problémami.

K tomu som tu ja s mojimi nápadmi a návrhmi webových riešení. V spolupráci so spoločnosťami ktoré sa postarajú o technickú stránku vašich webových stránok vám pripravím pútavé a hlavne funkčné prezentácie vašej činnosti.

Multimediálny obsah

Nie každý má vzťah alebo potrebné technické vybavenie k tvorbe kvalitného audiovizuálneho obsahu svojich prezentácií.

Po dohode pripravím návrh a vyhotovím audiovizuálny obsah šitý presne na mieru k vašim prezentáciám.

Videá, fotografie, alebo audiozáznamy. Presne tak aby pritiahli a udržali pozornosť návštevníkov zaujímajúcich sa o služby a výrobky ktoré ponúkate.

Grafický obsah

Začínate s podnikaním, pripravujete svoje prvé prezentácie, alebo ich meníte, prispôsobujete aktuálnym podmienkam trhu?

Podľa vašich predstáv pripravím grafické návrhy prezentácie vašej spoločnosti. Logá a iné grafické znázornenia toho čo potrebujete ukázať vašim klientom. Podklady pre tlač na rôzne materiály – letáky, katalógy, výrobky z látky, plastu a pod.

Čokoľvek potrebujete znázorniť k prezentácii, určite na to nájdeme vhodné riešenie.

Školenia a správa webových stránok

Po vyhotovení a nastavení webových stránok je za potreby ich pravidelne kontrolovať, aktualizovať a tomu prispôsobovať aj CEO optimalizáciu. Pretože táto je viazaná priamo na obsah. Ak toto zanedbáte môže veľmi rýchlo návštevnosť vašich stránok a príliv novej klientely klesnúť na malé hodnoty.

Existujú 2 možnosti ako pravidelnú aktualizáciu zabezpečovať.

Jedna z možností je platiť si jednorázovo za služby ktoré si objednáte k zásahu, alebo platíte paušálne ročný/mesačný poplatok za aktualizácie, či ich využívate pravidelne alebo iba zriedkakedy.

Druhá možnosť je školenie osoby ktorá sa bude starať o váš web.

Kompletne zaškolím ako upravovať webové stránky, eshopy, ako meniť texty, obrázky, videá. Ako ich vhodne zvoliť a vytýčiť z nich kľúčové slová a otázky. Následne tieto nastaviť vo webovom rozhraní tak aby stránky zastávali aj naďalej prvotné pozície vo vyhľadávaní obsahu.

Neprehliadnite

Web marketing

Webový marketing patrí medzi podporné marketingové služby propagácie predaja výrobkov a služieb. Či už sa jedná o činnosť podnikateľskú alebo inú.

Online reklama

Sociálne siete využíva už viac ako 90% mladých ľudí. Táto generácia rieši už všetko online a väčšina z nich si už ani nevie predstaviť život „offline“.

Cenník

Cenová ponuka pre konkrétny projekt je vždy iná. Na začiatok Vám ponúkame základný cenník služieb.

Zaujímate sa o novinky v odbore? :)
Súhlasím s pravidlami

Kontakty

  • Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
  • 0948 915 396

Fakturačné údaje

  • Mgr. Marián Ďurák
  • J. Jesenského 2316/13
    955 01 Topoľčany
  • IČO: 45558272
  • DIČ: 1039912544

Súkromie


Európsky sociálny fond
Európsky fond regionálneho rozvoja

Operačný program ľudské zdroje


Vytvorila digitálna agentúra MW media www.mwmedia.sk | www.mwshop.eu