SEO

Po úspešnom umiestnení textov, videí a obrázkov na sleduje nastavenie spolupráce vášho webu s celosvetovými vyhľadávačmi a databázami, ktoré zabezpečia, že potencionálny klient, spolupracovník, priateľ sa dostane presne na obsah vašich webov. V profesionálnom názvosloví sa to nazýva SEO optimalizácia.

Čo to je SEO optimalizácia?

V skratke o SEO a o optimalizácii stránok. Optimalizácia je súbor metód a techník propagácie vyhľadávačov zdroja, ktoré umožňujú zaujatie prvých pozícií na vyhľadávacích stránkach, po zadaní dotazu.

Optimalizácia zahŕňa samotný obsah (textové, grafické a mediálne súbory) a zvyšovanie referenčnej hmotnosti pomocou prepojenia s inými webmi podobného obsahu.

Pri optimalizácii je nemenej dôležité vytvoriť jadro a vhodne zacieliť výber kľúčových otázok. Proces optimalizácie je časovo náročný a priebežný proces. Ale ak sa všetko robí dôkladne, stránky veľmi skoro dosahujú vedúce pozície vo výsledkoch vyhľadávania, vo veľa prípadoch aj bez platenej reklamy. Existujú aj rôzne metódy, ktoré tieto procesy urýchľujú.

Neprehliadnite

Web marketing

Webový marketing patrí medzi podporné marketingové služby propagácie predaja výrobkov a služieb. Či už sa jedná o činnosť podnikateľskú alebo inú.

Online reklama

Sociálne siete využíva už viac ako 90% mladých ľudí. Táto generácia rieši už všetko online a väčšina z nich si už ani nevie predstaviť život „offline“.

Cenník

Cenová ponuka pre konkrétny projekt je vždy iná. Na začiatok Vám ponúkame základný cenník služieb.

Zaujímate sa o novinky v odbore? :)
Súhlasím s pravidlami

Kontakty

  • Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
  • 0948 915 396

Fakturačné údaje

  • Mgr. Marián Ďurák
  • J. Jesenského 2316/13
    955 01 Topoľčany
  • IČO: 45558272
  • DIČ: 1039912544

Súkromie


Európsky sociálny fond
Európsky fond regionálneho rozvoja

Operačný program ľudské zdroje


Vytvorila digitálna agentúra MW media www.mwmedia.sk | www.mwshop.eu