ONLINE Reklama

Sociálne siete využíva už viac ako 90% mladých ľudí. Táto generácia rieši už všetko online a väčšina z nich si už ani nevie predstaviť život „offline“.

S týmto počíta a využíva to práve Online marketing kedy softvéroví roboti vyhľadávajú potencionálnych zákazníkov a tieto informácie sú využité v prospech prevádzkovateľa webových stránok.

Presne cielené reklamné kampane na sociálnych sieťach (Facebook, Instagram, a i....) zvýšia povedomie o klientovom webe alebo eshope a v neposlednom rade zvýšia jeho obraty.

PPC reklama na Google AdWords

Vo vyhľadávacej sieti Google je možné byť na prvom ale aj na posledných miestach – kam sa potencionálny klient sotva „prekliká“. Pomocou presného cielenia skupiny klientov a na základe vybraných kľúčových slov reklama osloví cieľovú skupinu zákazníkov.

Facebook

Facebook predstavuje výkonný nástroj na prezentáciu firmy, služby či udalosti. Pomocou tejto veľmi využívanej sociálnej siete je možné presne zacieliť reklamu na reálne publikum so záujmom o ponúkané služby či produkty.

Instagram

Nie je len o pridávaní pekných fotiek. Biznis profil na tejto sociálnej sieti umožňuje zverejňovať aj reklamné príspevky, webovú stránku alebo samotný profil na základe určitých kritérií.

Newsletter

Získať klienta a neskôr aj tzv. „verného zákazníka“ je možné aj vďaka newslettera – rozosielanie nových ponúk , akcií, alebo firemných noviniek pomocou webu.

Súčasťou marketingových služieb je aj vizualizácia firmy ako subjektu na trhu, grafické práce a tvorba videí k pre marketingové účely.

Neprehliadnite

Web marketing

Webový marketing patrí medzi podporné marketingové služby propagácie predaja výrobkov a služieb. Či už sa jedná o činnosť podnikateľskú alebo inú.

Online reklama

Sociálne siete využíva už viac ako 90% mladých ľudí. Táto generácia rieši už všetko online a väčšina z nich si už ani nevie predstaviť život „offline“.

Cenník

Cenová ponuka pre konkrétny projekt je vždy iná. Na začiatok Vám ponúkame základný cenník služieb.

Zaujímate sa o novinky v odbore? :)
Súhlasím s pravidlami

Kontakty

  • Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
  • 0948 915 396

Fakturačné údaje

  • Mgr. Marián Ďurák
  • J. Jesenského 2316/13
    955 01 Topoľčany
  • IČO: 45558272
  • DIČ: 1039912544

Súkromie


Európsky sociálny fond
Európsky fond regionálneho rozvoja

Operačný program ľudské zdroje


Vytvorila digitálna agentúra MW media www.mwmedia.sk | www.mwshop.eu